با جراحی زیبایی بینی طبیعی جذابیت خود را افزایش دهیم

دنیای مد امروز به دنبال زیبایی طبیعی است. دیگر کمتر کسی مثل اوایل ترند شدن عمل بینی به دنبال بینی خیلی فانتزی و اصطلاحا مدل باربی است. همه دوست دارند با عمل بینی طبیعی زیبایی خود را تا جای ممکن طبیعی و خدادادی نشان دهند.

زیبایی صورت خصوصا بینی به هر کسی اعتماد بنفس و در ادامه عزت نفس می دهد. اگر کسی از قسمتی از بدن خود راضی نباشد دوست دارد همیشه آن را پنهان کند ولی مگر می شود بینی را پنهان کرد؟!!! بینی یکی از مهم ترین اعضای تاثیرگذار بر زیبایی صورت است و گاهی اگر شکستگی یا نقصی در بینی باشد زیبایی باقی اعضای صورت را تحت تاثیر قرار می دهد.

پزشک در جراحی بینی طبیعی، تلاش می کند بینی را از جنبه های مختلفی مانند: شکل، اندازه، عدم تقارن و عملکرد، اصلاح کند. همچنین می تواند تقریباً در تمام نواحی بینی مانند: نوک، سوراخ بینی، پل و سپتوم تأثیر بگذارد. اگرچه عمل بینی معمولاً آرایشی است ، اما می تواند در اصلاح مشکلات تنفسی مانند مواردی که در اثر انحراف از سپتوم ایجاد می شود ، دارای مزایای پزشکی باشد. جراحی های موثر بینی بر روی شکل و عملکرد آن تمرکز خواهد داشت زیرا ساختار بینی ظریف است و به بعضی از جراحان مجرب پلاستیک نیاز دارد تا با موفقیت آن را دستکاری کنند

 

عمل بینی طبیعی دکتر اصحاب یمین

آیا عمل بینی می تواند برای من مناسب باشد؟

بیمارانی که بیشترین استفاده را از عمل زیبایی بینی دارند، آنهایی هستند که دارای ساختار بینی یا ظاهری هستند که از طریق جراحی قابل بهبود است. اگرچه بسیاری از کودکان شکل و شکل بینی ناخواسته ایجاد می کنند ، اما مهم است که نامزدها با رشد صورت خود را تجربه کنند زیرا این می تواند نتایج را تحت تأثیر قرار دهد. اگر به دلیل آسیب دیدگی یا انسداد تنفس تصمیم به عمل بینی گرفتید ، باید هرگونه آسیب را ارزیابی کرده و قبل از انتخاب جراح توسط یک پزشک  مشورت کنید. مانند هر روش جراحی پلاستیک ، شما باید از سلامت خوبی برخوردار باشید و هیچ شرایط پزشکی نداشته باشید که بتواند بر ایمنی شما در طول یا بعد از عمل تأثیر بگذارد. درک این نکته مهم است که جراحی های بینی مؤثر فقط بینی شما را بهبود می بخشد و نمی تواند یک بینی کاملاً جدید ایجاد کند. به همین دلیل ، حتماً در طول مشاوره خود در مورد اهداف خود برای جراحی بینی صادقانه صحبت کنید.

انواع عمل بینی کدامند؟

عمل زیبایی بینی با دو روش مختلف قابل انجام است که می تواند به اهداف شما و میزان عمل شما بستگی داشته باشد.

برش باز

در این روش از برش در پوست بین سوراخ بینی استفاده می شود. این کار باعث می شود پوست و غضروف بینی به سمت بالا کشیده شود و به ساختارهای زیرین دسترسی پیدا کند. این الگوی برش معمولاً برای تغییر شکل گسترده تر یا رویه هایی که نیاز به پیوند غضروف دارند مورد نیاز است. اگر رویه شما نیاز به اصلاح یک سپتوم انحرافی دارد ، این روش معمولاً ترجیح داده می شود.

برش بسته

در این روش از برش هایی در داخل بینی استفاده می شود که کاملاً پنهان است. با استفاده از این برش ، می توان تکنیک های جراحی را به طور کامل در داخل بینی و بدون بلند کردن پوست یا بافت ها انجام داد. این روش معمولاً برای تغییر شکل یا کاهش مجدد ظریف است زیرا کمتر تهاجمی است.

روش عمل زیبایی بینی طبیعی

جراحی بینی شما با استفاده از بیهوشی عمومی می تواند یک بیمارستان یا کلینیک انجام شود. بعد از بیهوشی یک برش از پیش تعیین شده برای دسترسی به ساختار زیرین بینی انجام می شود. در طی این روش ، نواحی مختلف بینی قابل کاهش، تغییر شکل و یا دستکاری می باشد. در بعضی موارد ، پیوند غضروف می تواند از پشت گوش یا دنده کش انجام شود. سپتوم انحراف یافته نیز می تواند در این مدت با استفاده از تکنیک های دقیق اصلاح شود. پس از ایجاد یک پروفایل بینی بهبود یافته، برش ها با بخیه بسته می شوند و در طول بهبودی شما به کمک اسپلینت قرار خواهید گرفت. به طور کلی ، بسته به میزان گسترده بودن این عمل، این عمل جراحی می تواند حدود دو یا چند ساعت طول بکشد.

نکات طلایی رینوپلاستی به شکل نچرال

برای اینکه ظاهری طبیعی داشته باشید، توصیه می شود که توقع کوچک کردن بیش از حد برای بینی خود را نداشته باشید و به جراح خود اطلاع دهید فرم بینی را متناسب با چهره شما تغییر دهد تا بینی با سایر اعضای صورت تناسب داشته باشد.

عمل بینی طبیعی استخوانی

یکی از بیشترین تقاضاها برای انجام عمل بینی طبیعی از طرف افرادی است که بینی استخوانی دارند. برآمدگی استخوان تیغه یا سپتوم بینی برای برخی افراد آزار دهنده است و این افراد معمولا دوست ندارند از نمیرخ عکسی بگیرند یا نیمرخ آن ها زیاد دیده شود. به همین دلیل مدل طبیعی برای افرادی که بینی استخوانی دارند یکی از بهترین گزینه هاست.

مدل بینی طبیعی عمل شده

هر فردی که قصد انجام جراحی های زیبایی داشته باشد اولین سوالی که هنگام مراجعه به پزشک جراح می پرسد، دیدن نمونه کارهای پزشک است. الان با متعدد شدن تعداد پزشکان جراحان زیبایی شاید خیلی وقت گیر و زمان بر باشد که به مطب مراجعه کنیم و نمونه های مدل بینی طبیعی عمل شده توسط پزشک را ببینیم.

پیشرفت ارتباطات و شبکه های اجتماعی به ما کمک می کنند تا به راحتی در خانه و یا وقت های آزادمون نمونه کارهای پزشک را در شبکه های اجتماعی او ببینیم. دکتر محمود رضا اصحاب یمین نمونه کارهای عمل هایی که انجام داده اند را با رضایت بیمار در کانال آپارات، اینستاگرام و صفحه نمونه کارها وبسایت در دسترس قرار داده اند تا در صورتی که بیمار علاقه داشته باشد پس از دیدن نمونه کارها به مطب مراجعه کند.

عمل بینی طبیعی دخترانه

برای دختران نسبت به پسرها زیبایی فاکتور مهم تری است و تقریبا اکثر دختر خانم ها دوست دارند همیشه زیباتر دیده شوند. از طرفی دوست ندارند چهره شان تغییر شدیدی کند و از ظاهر کلی صورت خود راضی هستند به همین دلیل این روزها عمل بینی طبیعی دخترانه طرفداران زیادی پیدا کرده است و دختران زیادی از اقصی نقاط دنیا کاندید این جراحی زیبایی می شوند.

عمل بینی طبیعی مردانه

دیگر نمی توان گفت عمل های زیبایی فقط مختص به زنان است. فطرتی که خداوند در وجود ما انسان ها نهاده است میل به زیبایی و زیبایی پسندی دارد. در سال های اخیر مراجعین عمل بینی طبیعی مردانه زیاد شده اند و آقایان نیز می توانند با جراحی به چهره دلخواه خود برسند.

بینی عضو مرکزی صورت است و با ظاهر سه بعدی که دارد در نگاه اول توجه بیننده را به خود جلب می کند. پس اگر آقایان نیز از زیبایی بینی خود راضی نیستند می توانند با یک جراحی ساده به چهره دلخواه خود برسند.

فیلم عمل بینی طبیعی

در ویدئو زیر یک نمونه از جراحی های بینی طبیعی دکتر محمود رضا اصحاب یمین را با شما به اشتراک می گذاریم:

قیمت عمل بینی طبیعی 

عمل های زیبایی یک لیست قیمتی مشخصی ندارند و هر پزشک جراح زیبایی طبق تخصصی که دارد، شرایط و پیچیدگی عمل، مکان جراحی و سایر فاکتورهای جانبی یک لیست قیمتی برای انجام عمل دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از هزینه های عمل بینی طبیعی دکتر محمود رضا اصحاب یمین از طریق راه های ارتباطی صفحه تماس اقدام کنید.

بهترین دکتر عمل بینی طبیعی 

جراحی بینی طبیعی که توسط دکتر اصحاب یمین انجام می شود، به درخواست بیمار می تواند به طبیعی ترین مدل ممکن انجام شود و حتی جای بخیه عمل نیز ممکن است به سختی دیده شود. پس اگر دوست دارید زیبایی خود را طبیعی و حتی خدادادی جلوه دهید دکتر محمود رضا اصحاب یمین کمک می کند تا به راحتی به این آرزو خود برسید.

چطور بهترین دکتر عمل بینی را پیدا کنم؟

با افزایش تعداد جراحان و کلینیک هایی که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند، شناسایی بهترین دکتر دشوارمی شود و موفقیت در عمل بینی تان تا حد زیادی به انتخاب نوع دکتر متخصص دارد.
جراحی زیبایی بینی، روشی بسیار پیچیده است که نیاز به یک جراح زیبایی آموزش دیده دارد. پس جراحی را انتخاب کنید که تجربه زیادی در جراحی زیبایی بینی و صورت داشته و جراحی را به خوبی را انجام دهد.
هنگام مشاوره با جراحان بالقوه از او بپرسید که چند عمل جراحی زیبایی بینی انجام داده است و حتماً عکس های قبل و بعد از بیماران قبلی را بررسی کنید. نتایجی که مشاهده می کنید باید مورد پسندتان باشد. در مورد انتخاب جراح زیبایی نکات بیشتری کسب کنید.
– جراح بینی را انتخاب کنید که تجربه جراحی زیبایی بینی را داشته باشد و یکی از بهترین روش ها برای پی بردن به این نکته، دیدن نمونه کارهای آنها عکس های قبل و بعد ازآن است. دیدن عکس های بیماران گذشته، روشی ارزشمند برای آگاهی از درک زیبایی جراحی و میزان انطباق آن با دیدتان در مورد آنچه از جراحی زیبایی بینی است.
– قبل از انجام عمل جراحی، با دکتر خود درباره گزینه های جراحی زیبایی صحبت کنید و مطمئن شوید که جراحی زیبایی بینی چه نتیجه ای دارد و انتظارات تان در مورد مراقبت های قبل و بعد از عمل، مدت زمان بهبودی، خطرات احتمالی و موارد دیگر تعریف کنید و با او در مورد مسائل گفته شده به توافق برسید.

فواید عمل بینی طبیعی

بیشترین حسن عمل بینی طبیعی این است که چهره فرد غیر طبیعی نمی شود. در ادامه با اصلاح ساختار بینی و راه های تنفسی، مشکلات آتی در مورد اختلالات تنفسی برای بیمار پیش نمی آیرد. از طرفی مدل های نچرال و طبیعی هیچ وقت از مد نمی افتند و ریسک اینکه در طول زمان و با افزایش سن تغییر شکل دهند نیز کمتر است.

مثلا برخی افرادی که جراحی بینی عروسکی و فانتزی انجام داده اند با گذشت زمان ممکن است رضایت اولیه را از ظاهر بینی خود نداشته باشند و مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی شوند.

سوالات متداول

سخن آخر

جراحی های زیبایی عمل هایی هستند که به انتخاب شما انجام می شوند پس بهتر است قبل از جراحی به خوبی فکر کنید و تحقیق کنید. چون به هر حال جراحی عوارض دارد و باید پزشک متخصص و متبحری برای عمل انتخاب کنید تا با کمترین عوارض به بهترین نتیجه مدنظرتان برسید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 12 میانگین: 3.6]

دکتر محمود رضا اصحاب یمین

- فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390)
- تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386)
- پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374)
- دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)


دکتر محمود رضا اصحاب یمین - فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390) - تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386) - پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374) - دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۰ دقیقه
تماس با پزشک