لیفت بازو

لیفت بازو یا براکیوپلاستی می‌تواند پوست و بافت‌های بازوی شما را سفت، بلند و صاف کند تا شکلی براق‌تر و تراشیده‌تر داشته باشید. همچنین می تواند رسوبات چربی را که به ورزش پاسخ نمی دهند، از بین ببرد.

جراحی براکیوپلاستی چیست؟

کوچک کردن و لیفت بازو (براکیوپلاستی) نوعی شکل دادن به بدن است. معمولاً در بیمارانی انجام می شود که مقدار زیادی پوست شل یا افتاده روی بازوها دارند. در این روش لیپوساکشن نیز ممکن است انجام شود. برای دیدن نمونه کارهای لیفت بازو و جراحی های زیبایی صورت و بدن دکتر اصحاب یمین می توانید از صفحه اینستاگرام یا کانال آپارات دکتر دیدن کنید.

لیفت بازو یا براکیوپلاستی یک عمل جراحی است که:

افتادگی بیش از حد پوست که به سمت پایین افتاده است را کاهش می دهد.
بافت حمایتی زیرین را که شکل بازو را مشخص می کند، سفت و صاف می کند.
چربی های موضعی در ناحیه بازو را کاهش می دهد.
نوسانات وزن، افزایش سن و وراثت می تواند باعث شود که بازوهای شما آویزان و آویزان شوند. این وضعیتی است که با ورزش قابل اصلاح نیست. جراحی لیفت بازو ممکن است برای شما مناسب باشد اگر قسمت زیر بازوهای شما آویزان شده یا به دلیل پوست و چربی اضافی شل و پر به نظر می رسد.

فوائد براکیوپلاستی

خوب به نظر رسیدن فوق العاده است، اما احساس خوب حتی بهتر است. یک لیفت موفق بازو، پوست اضافی را از بین می‌برد و دوباره آن را می‌پوشاند تا روی تنه باریک و کشیده شما برجسته شود. این روش همچنین ممکن است مستلزم لیپوساکشن باشد تا به آرامی رسوبات چربی ناخواسته از بازوها خارج شود. حتی اگر از طریق رژیم غذایی، ورزش و/یا جراحی چاقی وزن کم کرده اید، ممکن است هنوز برای تعیین ابعاد خود به کمک نیاز داشته باشید. براکیوپلاستی ماهیچه های شما را برجسته می کند و مجموعه ای از پاداش های فیزیکی و روانی را ارائه می دهد.

  • حجم بالای بازو را کاهش می دهد
  • جرم و دور را کاهش می دهد
  • “بال خفاش” آویزان شده از زیر بغل شما را حذف می کند
  • تحرک را افزایش می دهد
  • لباس‌ها راحت‌تر می‌آیند و جذاب‌تر به نظر می‌رسند

آمادگی های قبل از عمل لیفت بازو

  • چند هفته قبل از عمل باید سیگار را ترک کرد
  • حفظ وزن سالم می تواند به بیماران کمک کند تا از عوارض بیشتر جلوگیری کنند
  • ورزش منظم نیز می تواند کمک کند (اما مطمئن شوید که ابتدا با پزشک خود مشورت کنید)
  • در هفته منتهی به عمل، ناحیه مورد نظر نباید تراشیده یا اپیلاسیون شود
  • حمام یا دوش گرفتن در روز عمل ایده خوبی است.

نحوه عمل جراحی لیفت بازو

جااندازی بازو یا لیفت بازو معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و 90 تا 120 دقیقه طول می کشد. جراح شما یک برش طولانی بین آرنج و زیر بغل شما ایجاد می کند. بسته به شرایط و موقعیت شما، برش می تواند حداقل باشد. مطمئن شوید و برش خود را با جراح خود در میان بگذارید. بخش‌هایی از پوست و چربی برداشته می‌شوند و پوست و بافت باقی‌مانده بلند می‌شوند و در نتیجه ظاهری سفت و صاف به دست می‌آیند.

براکیوپلاستی مناسب چه کسانی هستند؟

لیفت بازو جایگزینی برای کاهش وزن نیست. بهترین کاندیدها برای جراحی براکیوپلاستی کسانی هستند که چند پوند وزن ایده آل خود را دارند. نامزدهای ایده آل همچنین دارای پوست شل و خاصیت ارتجاعی کافی هستند تا نتیجه خوبی داشته باشند.

بهبودی پس از عمل لیفت بازو

ممکن است لازم باشد یک تا دو روز در بیمارستان بمانید. بهبودی این روش می تواند یک تا دو هفته طول بکشد. باید انتظار داشته باشید که در هفته اول بهبودی احساس درد و ناراحتی کنید که می توان با داروهای مسکن کنترل کرد. مشاور شما داروهای مناسب را توصیه می کند. بسته به ماهیت شغلتان، باید بتوانید پس از ۲ هفته به سر کار خود بازگردید. برای حمایت از ناحیه مورد نظر باید در چند هفته اول یک لباس بدن تنگ بپوشید. تا زمانی که جراح شما را آزاد نکند، نباید درگیر هیچ گونه فعالیت شدیدی باشید. جای زخم های شما دائمی خواهد بود اما در نهایت محو می شود. شما باید 9 تا 12 ماه زمان بگذارید تا جای زخم های شما صاف و رنگ آنها روشن شود.

سوالات متداول

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
لطفا مجددا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید.

در نتیجه

برای به دست آوردن بهترین نتایج ممکن از عمل جراحی خود بهتر است از بهترین جراح پلاستیک کرمان یا شهر محل سکونت تان کمک بگیرید تا از بروز هر گونه عوارض جانبی تا حد زیادی جلوگیری شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دکتر محمود رضا اصحاب یمین

- فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390)
- تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386)
- پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374)
- دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)


دکتر محمود رضا اصحاب یمین - فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390) - تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386) - پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374) - دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
تماس با پزشک