بهترین جراح پلاستیک کرمان

بهترین جراح پلاستیک کرمان کیست؟ بر اساس آخرین آمار انجمن جراحان پلاستیک دنیا، سالانه میلیاردها دلار برای جراحی‌هایی مانند لیپوساکشن، ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، بینی، صورت و… هزینه می شود. بیشترمراجعان به فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرمان یا اقصی نقاط جهان، زنان هستند (92 درصد). پرطرفدارترین جراحی‌های زیبایی و پلاستیک، رینوپلاستی، بلفاروپلاستی، لیفت صورت، لیپوساکشن و پروتز سینه است.

بهترین جراح پلاستیک کرمان

دکتر محمود رضا اصحاب یمین، فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی هستند که انواع جراحی های زیبایی و پلاستیک صورت و بدن را برای بیماران خود در کرمان انجام می دهند. برای گرفتن نوبت مشاوره از دکتر می توانید اطلاعات تماس خود را در فرم زیر پر نمائید:

دکتر اصحاب یمین
نام و نام خانوادگی
شماره تماس
پیام
اطلاعات تماس شما با موفقیت ثبت شد!
لطفا مجددا اطلاعات تماس خود را وارد نمائید.

بهترین جراح پلاستیک کرمان یا هر جایی از جهان کارهای ترمیمی و زیبایی انجام می دهد. همچنین می توانند بیمارانی را که دارای شرایطی مانند بیماری های ظاهری مادرزادی، جراحات، یا سوختگی هستند را درمان کند.

بسیاری از جراحان پلاستیک انتخاب می کنند که جراح زیبایی شوند و روش هایی را برای تغییر ظاهر یا زیبایی بیمار انجام می دهند. اما همه جراحان پلاستیک جراح زیبایی نیستند. دکتر محمودرضا اصحاب یمین علاوه بر اینکه فوق تخصص پلاستیک را دارند، جراح زیبایی نیز هستند. بنابراین هم عمل های ترمیمی و هم زیبایی را برای بیماران خود در کرمان انجام می دهند.

جراح پلاستیک کیست؟

زمینه جراحی پلاستیک به قدری گسترده است که تخصص های فرعی زیادی زیرمجموعه جراحی پلاستیک هستند. از جمله جراحی جمجمه-فک و صورت، جراحی میکروواسکولار، جراحی دست و جراحی زیبایی صورت. جراحان پلاستیک می توانند مشکلات و نقایص مادرزادی را که بر ظاهر یا عملکرد بدن تأثیر می گذارد، ترمیم می کنند. آنها از تکنیک های ترمیمی و زیبایی برای بهبود کیفیت زندگی بیماران استفاده می کنند.

زمینه های تخصصی جراحی پلاستیک عبارتند از:

 • ماموپلاستی، پروتز و لیفت سینه
 • زیبایی اندام‌ها، مانند بازوها، پاها، دست‌ها، لیپوماتیک، ابدومینوپلاستی
 • بهبود زیبایی صورت، مانند عمل بینی، لیفت صورت، زیبایی گوش، سر و گردن
 • زیبایی پوست(سوختگی)

مشخصات بهترین جراح پلاستیک

در ادامه ویژگی ها و مشخصاتی که بهترین جراح پلاستیک کرمان یا هر جایی از جهان باید داشته باشد را بیان می کنیم:

آموزش آکادمیک

جراحی پلاستیک یکی از رقابتی ترین مسیرها در زمینه پزشکی است. دوران آموزشی یک جراح پلاستیک بیش از یک دهه طول می کشد. پس از گذراندن دانشکده پزشکی (7 سال)، جراحان پلاستیک باید مسیر زیر را طی کنند:

رزیدنتی 9 ساله ترکیبی از جراحی عمومی(4 سال) و تخصص جراحی پلاستیک(5 سال)

آنها می توانند دوره‌های فلوشیپ 3 ماه تا 2 ساله در زمینه های زیر بگذرانند:

 • جراحی پستان: جراحان پلاستیک که در جراحی های سینه تخصص دارند می توانند این جراحی ها را برای تغییر ظاهر، کاهش اندازه سینه ها یا بازسازی آنها پس از درمان سرطان انجام دهند.
 • جراحی جمجمه و صورت: فوق تخصص جمجمه و صورت می تواند جراحی زیبایی را برای جمجمه، صورت، گوش ها، بینی و دهان انجام دهد. این جراحان اغلب عمل‌هایی مانند شکاف کام، بدشکلی های صورت، یا از دست دادن بینی یا گوش را درمان می کنند.

مهارت و تجربه

تجربه و مهارت در زیبایی شناسی و جراحی برای بهترین جراح پلاستیک کرمان یا هر جای دیگری ضروری است. جراحی پلاستیک در توسعه تکنیک های جدید مانند جراحی میکروواسکولار و جمجمه فک و صورت، لیپوساکشن و انتقال بافت بسیار موفق است. هرچه تجربه و مهارت جراح پلاستیک بیشتر باشد، جراحی های پیچیده و عادی را با بهترین نتیجه انجام خواهد داد.

به روز بودن جراح

علم پزشکی روزانه در حال آپدیت شدن است. تجهیزات و تکنیک های جراحی پلاستیک از 10 سال پیش تا الان تغییرات بسیار زیادی داشته است. بنابراین بهترین جراح پلاستیک کرمان یا هر جای دیگری باید همیشه به روز باشد. شایستگی در جراحی پلاستیک مستلزم ترکیب خاصی از دانش پایه، تکنیک های به روز جراحی، تخصص فنی و اخلاق حرفه ای است.

دقت بالا

هرچه دقت جراح پلاستیک بیشتر باشد، می تواند نتایج زیبایی شناختی بهتری ارائه دهد. برخی جراحی ها مانند لیفت صورت، رینوپلاستی و جراحی فک نیازمند تقارن بالایی هستند. بنابراین بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرمان یا هر جای دیگری باید دقت بالایی هنگام انجام جراحی داشته باشد.

اخلاق حرفه ای

صداقت و اخلاق حرفه ای جراح یا به طور کلی پزشک بسیار مهم است. جراح باید با صداقت کامل تمامی جنبه ها، مزایا و عوارض ناشی از عمل را به بیمار شرح دهد. در انتها بیمار می تواند با اطلاعات کاملتری تصمیم به انجام یا عدم انجام جراحی بگیرد. بهترین جراح پلاستیک کرمان یا هر جای دیگری کسی است که اصول اخلاقی و حرفه ای داشته باشد.

00:59
truncate dir-rtl

گروه فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی مناطق محروم

گیف آپارات

فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرمان

دکتر محمودرضا اصحاب یمین فوق تخصص جراح پلاستیک زیبایی و ترمیمی کرمان هستند. ایشان با سالها کسب دانش آکادمیک، تجربه جراحی و اخلاق حرفه ای که دارند به بیماران خود کمک می کنند به بهترین نتیجه ممکن از جراحی زیبایی خود برسند. ایشان عمل های زیر را با جدیدترین تکنیک های روز جراحی زیبایی برای کاندیداهای محترم انجام می دهند:

بنر تماس

انواع تخصص های جراحی پلاستیک

 • جراحان پلاستیک جمجمه، فک و صورت شرایطی را که شامل جایگیری نامطلوب استخوان های صورت و جمجمه و ناهنجاری های بافت نرم مرتبط با آنها مانند شکاف لب و کام است را درمان می کنند.
 • جراحان میکروواسکولار بافت‌ها را از قسمتی از بدن به قسمت دیگر منتقل می‌کنند و با استفاده از میکروسکوپ عمل و بخیه‌هایی که از مو انسان نازکتر هستند، خون رسانی و عصب دهی به این بافت را دوباره برقرار می‌کنند. بیمارانی که دچار سوختگی یا آسیب بافت فیزیکی شده اند برای ترمیم قسمت آسیب دیده و بهبود زیبایی آن باید به بهترین جراح پلاستیک کرمان یا شهر خود مراجعه کنند. این جراح با کمک جراحی میکروواسکولار زیبایی و سلامت بیماران را فراهم می کنند.
 • جراحان دست، مشکلات مادرزادی، اکتسابی و آسیب‌زای اسکلتی عضلانی دست و اندام فوقانی را با استفاده از تکنیک‌های جراحی پلاستیک و ارتوپدی درمان می‌کنند.
 • جراحان سوختگی به عنوان بخشی از یک تیم بزرگ کار می کنند که مراقبت های ویژه را برای بیماران سوختگی ارائه می دهد. آنها هم زخم های سوختگی حاد و هم زخم های مزمن را درمان می کند.
 • جراحان پلاستیک زیبایی صورت و بدن با ایجاد تغییراتی در شکل بدن یا جوانسازی، اهداف زیبایی بیماران را محقق می کنند. یک جراح پلاستیک می تواند انتخاب کند که یک شاخه از این زمینه ها را کار کند یا کل محدوده جراحی پلاستیک را انجام دهد.
گیف اینستاگرام

بهترین جراح پلاستیک کرمان چه می کند؟

بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرمان یا هر جای دیگری، از تکنیک های مختلفی برای درمان آسیب های شدید، بهبود عملکرد و بازگرداندن زیبایی به صورت و بدن بیماران استفاده می کنند. این کارها شامل:

 • میکروسرجری یا استفاده از میکروسکوپ برای کمک به جراحی های پیچیده: ممکن است برای اتصال مجدد عروق خونی یا اعصاب کوچک به میکروسرجری نیاز باشد.
 • گذاشتن پروتز: پروتز برای افرادی است که بخشی از بدن خود را از دست می دهند. در برخی موارد، پروتز برای اهداف زیبایی گذاشته می شود(پروتز سینه).
 • پیوند پوست: بخش‌هایی از پوست سالم هستند را جراحان می‌تراشند و به ناحیه‌ای از بدن بیمار متصل می‌کنند. پیوند پوست به ترمیم زخم های بزرگ از جمله سوختگی کمک می کند.
 • فلپ: از بافت خود فرد برای ترمیم نقایص ناشی از برداشتن سرطان یا تروما استفاده می کند. پوست، چربی و گاهی اوقات عضله اغلب از ناحیه دیگری منتقل می شوند.
 • انبساط بافت: شامل قرار دادن یک وسیله بالون مانند در زیر پوست و پر کردن آن با نمک است تا به آرامی آن را کشیده یا منبسط کند. در ادامه جراحان منبسط کننده را برمی دارند و از پوست کش آمده برای بستن زخمی که ناحیه وسیعی را می پوشاند استفاده می کنند. انبساط بافت اغلب در بازسازی سینه استفاده می شود.
 • بهبود زخم های پیچیده: جراحان پلاستیک گاهی اوقات می توانند از تکنیک هایی برای بستن زخم و در عین حال به حداقل رساندن جای زخم استفاده کنند. آنها ممکن است از تکنیک های مختلفی از جمله میکروسرجری و پیوند پوست استفاده کنند.
 • جراحی زیبایی صورت: جراحی های زیبایی مانند رینوپلاستی(عمل بینی)، بلفاروپلاستی و اتوپلاستی برای اهداف زیبایی ظاهری توسط بهترین جراح پلاستیک کرمان یا هر جای دیگری انجام می شوند.
 • جراحی زیبایی بدن: عمل هایی مانند ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، لیپوماتیک، پیکر تراشی یا جراحی زیبایی شکم در کرمان یا هر شهر دیگری توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام می شود.

فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرمان چه عمل های زیبایی را انجام می دهد؟

عملهای زیبایی که جراحان پلاستیک در هر جایی از جهان می توانند انجام دهند عبارتند از:

 • لیفت صورت
 • جراحی لیفت ابرو
 • بلفاروپلاستی
 • رینوپلاستی یا عمل بینی
 • تزریقی های زیبایی ژل و بوتاکس
 • لیپوساکشن
 • بزرگ کردن (پروتز) سینه
 • کوچک کردن سینه
 • لیفت سینه
 • کانتورینگ بدن
 • تامی تاک یا ابدومینوپلاستی
 • لیفت بازو، ران، باسن و پوست بدن

برای گرفتن نوبت مشاوره از دکتر محمودرضا اصحاب یمین، فوق تخصص جراحی پلاستیک، با شماره های 09339456316 | 09338483008 | 03432233645 در ارتباط باشید.

سخن آخر

بهترین جراح پلاستیک کرمان یا هر جای دیگری از روش های مختلفی را برای بازیابی عملکرد و بهبود ظاهر صورت و بدن استفاده می کند. بیماران می توانند برای بهبود ویژگی های صورت و بدن خود به فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرمان یا شهر خود مراجعه کنید. جراحان پلاستیک به دلیل دانش آکادمیک بالایی که دارند، گزینه های درمانی زیادی را در اختیار شما قرار می دهند. امیدواریم در انتها به پاسخ سوالتان رسیده باشید. علاقه مندان می توانند از طریق درج نظر در کادر دیدگاه زیر با ما در ارتباط باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]

دکتر محمود رضا اصحاب یمین

- فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390)
- تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386)
- پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374)
- دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)


دکتر محمود رضا اصحاب یمین - فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390) - تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386) - پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374) - دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
تماس با پزشک