بهترین جراح بینی در کرمان

طبق گزارش انجمن بین المللی جراحان زیبایی و پلاستیک (ISAPS)، هر ساله بیش از یک میلیون عمل بینی در سراسر جهان انجام می شود. میزان موفقیت این جراحی بیش از 96٪ است. موفقیت جراحی بینی در کرمان یا هر جای دیگری توسط فناوری های نوآورانه در اصلاح بینی و حرفه ای بودن بهترین جراح ها به دست می آید. تجربه و صلاحیت پزشک نقش مهمی در دستیابی به نتایج ایده آل دارد. برای اینکه بدانید کدام جراحان پلاستیک بهترین متخصص جراحی بینی در کرمان هستند در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

یکی از مهم ترین جراحی های زیبایی که این روزها در سطح گسترده ای انجام می شود جراحی بینی است. بر اساس اینکه افراد مختلف برای جراحی بینی تحقیقات زیادی انجام می دهند و نسبت به حساسیت آن آگاهی زیادی دارند، خواستار این هستند که جراحی بینی شان به دست بهترین جراح بینی شهر خود مثلا در کرمان انجام شود. دکتر محمدرضا اصحاب یمین یکی از بهترین جراح های بینی در کرمان هستند که انواع مختلف عمل های زیبایی را برای بیماران انجام می دهند.

ساکنین کرمان نیز در صورتی که بخواهند روند جراحی را پشت سر بگذارند در اولین مرحله بهترین جراح بینی در کرمان را برای جراحی بر می گزینند. اما بهترین جراح بینی در کرمان کیست؟ بهترین جراح بینی در کرمان چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی جزئی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

دکتر محمودرضا اصحاب یمین تنها فوق تخصص جراحی های پلاستیک کرمان هستند. ایشان با انجام عمل بینی به بیماران خود در کرمان کمک می کنند تا به چهره ایده آل ذهنی خود برسند.

بیشتر بخوانید: جراحی بینی متناسب با چهره

ویژگی های بهترین جراح بینی در کرمان

مهم ترین ویژگی هایی که بهترین جراح بینی در کرمان باید دارا باشد موارد زیر هستند:

تخصص

برخورداری از مهارت و تخصص در زمینه انواع جراحی های زیبایی از جمله جراحی بینی

تجربه

برخورداری از تجربه و سابقه فعالیت های درمانی و جراحی های بینی: بهترین جراح بینی در کرمان با توجه به این که سال های متمادی به انجام جراحی بینی پرداخته است تجربه زیادی را کسب کرده و می تواند بهترین روند جراحی بینی را برنامه ریزی کند. 

مهارت در انجام انواع عمل بینی از جمله جراحی بینی رینوپلاستی، جراحی انحراف بینی و جراحی بینی کج

به روز بودن

مهارت در بکارگیری بهترین ابزارآلات پزشکی در روند جراحی به منظور افزیش موفقیت روند جراحی بینی

مهارت در پیاده سازی بهترین تکنیک های جراحی: برای انجام جراحی بینی به طور موفقیت آمیز تکنیک های مختلفی وجود دارد و روش های مختلفی اعم از جراحی بینی به روش باز یا بسته وجود دارد. بهترین جراح بینی در کرمان تلاش می کند که تکنیک ها و روش های مختلف را با مهارت و با تجربه بکاربندد. این حساسیت ها و ظرافت در پیاده سازی تکنیک های جراحی سبب می شود که روند جراحی به خوبی پیش رود و نتیجه با موفقیت همراه باشد.

داشتن اخلاق حرفه ای

ارائه مشاوره های دلسوزانه و مهارت در راهنمایی افراد مراجعه کننده: در بسیاری از موارد بهترین جراح بینی در کرمان به افراد مراجعه کننده توصیه می کند که به دلیل مشکلات محدودی که در ناحیه بینی شان دارند از انجام جراحی منصرف شوند. این دسته از جراحان به دنبال منافع مالی نیستند و می خواهند که بهترین اتفاق برای افراد مراجعه کننده رخ دهد.

مهارت زیبایی شناختی

انتخاب بهترین نوع مدل بینی برای افراد براساس تجربه و دانش زیبایی شناختی: مدل های بینی متفاوت اند. هر کدام از این انواع به دلیل ویژگی هایی که دارند با یک نوع خاصی از چهره متناسب هستند. برای مثال بینی های فانتزی بهترین گزینه برای کسانی است که صورت کوچکی دارند و استخوان صورت شان ظریف است. به همین دلیل اگر فردی که دارای استخوان صورت بزرگ باشد درخواست انجام جراحی بینی فانتزی را داشته باشد متخصصین با توجه به مهارت و تجربه ای که دارند مشاوره های دقیق و تخصصی را به افراد ارائه می کنند.

انتظارات بیمار از بهترین جراح بینی کرمان

وقتی با بهترین جراح بینی کرمان مانند دکتر محمودرضا اصحاب یمین کار می کنید، می توانید انتظار داشته باشید:

کنترل کامل بر عمل جراحی بینی برقرار است: ارتباط مهم است و دکتر اصحاب یمین اطمینان می‌دهد که خواسته‌ها، نگرانی‌ها و ترجیحات شخصی بیمارانش در نظر گرفته و اولویت‌بندی می‌کند.

دانش و مهارت های فوق تخصصی در رینوپلاستی با حداقل اسکار: دکتر اصحاب یمین علاوه بر اینکه یک فوق تخصص جراح پلاستیک دارای گواهی بورد است، از جدیدترین تکنیک های جراحی بینی بدون اسکار و همچنین ابزارها و فناوری های پزشکی پیشرفته استفاده می کند.

حس زیبایی شناسی: بینی و هارمونی ایده آل صورت هر فرد متفاوت است و دکتر اصحاب یمین می داند که یک مدل برای همه بینی ها مناسب نیست. او هر جراحی بینی را با توجه به ویژگی ها و تناسبات منحصر به فرد بیمارش برنامه ریزی می کند.

رضایتمندی مراجعه کننده از نتیجه جراحی بینی در کرمان

این مطالعه گذشته نگر برای ارزیابی رضایت بیمار پس از جراحی زیبایی بینی انجام شد. از
افرادی که تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته اند سوال شده چه میزان از نتیجه عمل بینی خود راضی هستید، اکثریت قریب به اتفاق نسبت به انجام این نوع جراحی زیبایی احساس خوشایندی رضایتمندی داشته اند. در ادامه نیز ویدئویی از یکی از مراجعین دکتر اصحاب یمین بعد از عمل بینی توسط بهترین جراح در کرمان را با هم ببینیم:

View this post on Instagram

A post shared by دکتر اصحاب یمین، جراح پلاستیک (@drashabyamin)

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا اصحاب یمین دیدن کنید.

گیف اینستاگرام

بهترین جراح بینی در کرمان چه اقداماتی انجام می دهد؟

بهترین جراح بینی در کرمان به انواع اقدامات زیبایی و درمانی دست می زند که مهم ترین آن ها موارد زیر هستند:

انجام جراحی انحراف بینی یا سپتوپلاستی

 برخی از افراد ناحیه میانی بینی شان که یک تیغه است و دو سمت بینی را به دو نیم تقسیم کرده است دارای انحراف است. این انحراف می تواند از بدو تولد با فرد همراه باشد یا براساس ضربه هایی که به بینی وارد شده است ایجاد شود. به دلیل مشکلات ناشی از انحراف بینی مثل آبریزش دائمی و عدم تنفس به نحو طبیعی باید بینی تحت عمل جراحی قرار گیرد. این جراحی بینی جنبه درمانی دارد. به همین دلیل شرکت های بیمه ای حمایت های مالی خواهند داشت.

به طور کلی سپتوپلاستی جراحی اصلاح نقص و بدشکلی تیغه بینی (پارتیشن بین سوراخ های بینی) است. سپتوم ساختاری است که در قسمت مرکزی بینی از استخوان و غضروف ساخته شده و یک حفره بینی را از قسمت دیگر جدا می کند. هنگامی که تیغه بینی منحرف شود، می تواند یک طرف بینی را مسدود کرده و جریان هوا را به طور قابل توجهی مختل کند.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر از کانال آپارات دکتر محمودرضا اصحاب یمین دیدن کنید.

سپتوپلاستی با برداشتن قسمت منحرف و بازسازی استخوان و غضروف باقیمانده تلاش می کند تا حد ممکن تیغه را در موقعیت خط وسط صاف کرده و راه هوایی را باز کند.

نمونه هایی از سپتوپلاستی شامل موارد زیر است:

انحراف تیغه بینی حالتی است که در آن پارتیشن (سپتوم) بین سوراخ های بینی در یک راستای عمودی قرار نگیرد. در واقع انحراف تیغه بینی می تواند باعث انسداد جریان هوا شود. انحراف تیغه بینی می تواند ناشی از نقص مادرزادی یا آسیب باشد.
اصلاح نقص شکافی که روی بینی و حفره بینی تأثیر می گذارد.
سپتوپلاستی یک عمل سرپایی است که تحت بیهوشی عمومی انجام می شود. خطرات مرتبط ممکن است عفونت، هماتوم سپتوم، سوراخ شدن و خونریزی باشد.

انجام جراحی رینوسپتوپلاستی

 برخی از افراد علاقه دارند که علاوه بر رفع انحراف تیغه بینی انواع مشکلاتی که در این ناحیه وجود دارند را نیز از بین ببرند. به همین دلیل دو نوع جراحی بینی در یک مرحله انجام می شود.

مزیتی که انجام همزمان جراحی زیبایی با انحراف بینی دارد این است که هر دو جراحی در یک مرحله انجام می شود و دوره نقاهت این دو جراحی در یک مرحله به اتمام می رسد.

بیشتر بخوانید: با عمل بینی طبیعی در کرمان جذابیت خود را افزایش دهید.

جراحی بینی یا سپتورینوپلاستی به جراحی پلاستیک بینی خارجی و تیغه بینی اشاره دارد. با توجه به ارزش زیبایی بالای بینی، آناتومی پیچیده و منحصر به فرد بودن هر بینی، جراحی زیبایی بینی یکی از پیچیده ترین انواع جراحی های پلاستیک به حساب می آید. این عمل شامل تنظیم مجدد تیغه بینی تغییر شکل یافته، ظاهر بینی خارجی را تغییر می دهد.

رینوسپتوپلاستی ترکیبی از جراحی زیبایی بینی و سپتوپلاستی کاربردی را در یک کل واحد قرار داده است. بنابراین بیمار می تواند از انجام دو عمل تحت بیهوشی عمومی کاملاً غیر ضروری و همه خطرات، ناراحتی و مرخصی استعلاجی خودداری کند. تغییر شکل شدیدتر بینی خارجی اغلب با انحراف تیغه بینی همراه است که در نتیجه تنفس از طریق بینی را به طور قابل توجهی محدود می کند. از طرف دیگر، جابجایی یا بازسازی تیغه بینی یک پیش شرط اساسی برای اصلاح موفقیت آمیز ناهنجاری های بینی خارجی است.

چه زمانی جراحی بینی توصیه می شود؟

رینوسپتوپلاستی در بیمارانی که از ترکیبی از تغییر شکل زیبایی بینی (اسکولیوز بینی، آبله بینی، بینی زین و غیره) و انحراف تیغه بینی رنج می برند، نشان داده می شود. این اختلالات یا مادرزادی هستند یا اکتسابی (مثلاً بعد از آسیب، از جمله آسیب هنگام تولد). تیغه بینی تقریباً در 75٪ مردم قفقاز در خط میانی قرار ندارد. با این حال، تنها بخشی از این ناهنجاری ها با مشکلات عملکردی همراه است. متأسفانه ، بیشتر و بیشتر بیمارانی را می بینیم که تغییر شکل بینی خارجی آن ها نتیجه جراحی قبلی است که طی آن جنبه زیبایی عمل جراحی بر جنبه عملکردی برتری دارد.

موارد خطرناک!

جراحی زیبایی بینی حتی در بیمارانی که در گذشته داروهای استشمام مانند: کوکائین مصرف کرده بودند ممکن است انجام شود. این بیماران اغلب از یک تیغه بینی سوراخ دار رنج می برند و در جدی ترین موارد ممکن است اسکلت غضروف بینی خارجی، دیواره خارجی بینی و همچنین کام تخریب شود. بازسازی اسکلت بینی ممکن است فقط در صورت قطع مصرف دارو توسط بیمار، درمان تغییرات التهابی و تثبیت وضعیت بیمار انجام شود. در بیشتر موارد، از پیوندهای غضروف یا کامپوزیت (همراه با پوست) که از دهان یا دنده های بیمار گرفته می شود، باید استفاده شود. به طور طبیعی استفاده از فلپ های پوستی برای تجدید مخاط طبیعی لازم است.

پیوند غضروف بینی

در پیوند غضروف از سایر نقاط بدن به بینی تبحر پزشک بسیار مهم است تا این پیوند به درستی انجام شود. بنابراین ما به شما پیشنهاد می کنیم برای انجام این کار به دکتر اصحاب یمین به عنوان یکی از بهترین جراح های پلاستیک ایران و کرمان مراجعه کنید تا جراحی بینی خود را انجام دهید.

توصیه به انجام این نوع جراحی یا توسط یک متخصص سرپایی گوش و حلق و بینی یا یک پزشک عمومی انجام می شود. حتی بدون چنین توصیه ای ممکن است برای یک مشاوره غیر الزام آور بیایید.

انحراف بینی

انحراف تیغه بینی قبل از هر چیز منجر به اختلال یک طرفه یا دو طرفه قابلیت باز بودن بینی می شود. سپس این امر با اختلال در سایر عملکردهای فیزیولوژیکی بینی مانند: مرطوب کردن، گرم شدن و پاکسازی هوای استنشاق شده همراه است. جریان هوا از طریق محل های تنگی پاتولوژیک منجر به تغییراتی در مخاط بینی و راکد شدن ترشحات بینی می شود که ممکن است با تشکیل پوسته و احساس خشکی بینی همراه باشد.

عدم حس بویایی

در برخی موارد، بیماران از سردرد مکرر یا تنش در سر یا اختلالات بویایی شکایت دارند. تغییر به تنفس از طریق دهان، که فقط در کوتاه مدت تحت شرایط خاص مانند اعمال طبیعی است، بر حلق و دستگاه تنفسی تحتانی تأثیر منفی می گذارد. این امر ممکن است منجر به اختلال در کیفیت خواب و در نتیجه عملکرد کلی و بهره وری شود. دکتر اصحاب یمین به عنوان یکی از بهترین جراح های عمل زیبایی بینی در کرمان به شما کمک می کنند تا با بهترین روش ممکن، به چهره ایده آل خود برسید.

گیف آپارات

در چه سنی انجام سپتورینوپلاستی مناسب است؟

در حالت ایده آل، این روش جراحی باید پس از توقف رشد در دوره بلوغ انجام شود. این تقریباً مربوط به سن 16-18 سال در زنان و 18-20 سال در مردان است. در موارد مشخص شده (بدشکلی شدید تیغه بینی، ضربه حاد، هماتوم یا آبسه تیغه بینی)، امکان عمل در دوران کودکی وجود دارد. با این حال، قوانین خاصی باید دنبال شود و یک رویکرد حداکثر محافظه کارانه ترجیح داده شود. اگر برداشتن هر غضروف کاملاً ضروری است، باید بافت برداشته شده مجدداً کاشته شود یا با پیوند مناسب (غضروف گوش یا دنده) جایگزین شود. در غیر این صورت، خطر ایجاد اختلال در رشد بینی خارجی و ساختارهای خط میانی صورت وجود دارد.

محدودیت سنی بالا طی چند سال گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است و جراحی شامل بیماران شصت ساله یا مسن دیگر دیگر از این قاعده مستثنی نیست. موسوم به “پیری بینی” در حال تبدیل شدن به یک فصل مستقل در مجلات تخصصی و هم اندیشی ها است. باز هم، در چنین مواردی، با توجه به مزایا و خطرات احتمالی آن، باید نشانه های چنین جراحی با دقت بررسی شود. اگر سن شما بیشتر از 60 سال است قبل از انجام عمل زیبایی بینی به شما توصیه می کنیم حتما به بهترین جراح های زیبایی شهر خود یا دکتر اصحاب یمین در کرمان مراجعه کنید. زیرا تصمیم برای جراحی در سنین بالای 60 سال باید با دقت و توجه بیشتری بررسی شود.

انجام جراحی زیبایی یا رینوپلاستی

این روش ها برای تغییر، اصلاح یا ترمیم بینی انجام می شود.
بحث کامل در مورد اهداف بیمار، نتایج پیش بینی شده و محدودیت های احتمالی جراحی، بخشی اساسی در برنامه ریزی قبل از جراحی است.
جراحی معمولاً در یک مرکز جراحی سرپایی تحت بیهوشی انجام می شود.
برای اولین روز پس از جراحی کمک لازم است.
چندین مراجعه به مطب برای مراقبت از بینی و نتایج مطلوب پس از جراحی ضروری است. اگر قصا انجام جراحی بینی خود را در کرمان داریم پیشنهاد می کنیم حتما از مشاوره های صادقانه بهترین جراح های عمل زیبایی بینی استفاده کنید تا تصمیم درستی بگیرید.

اهداف جراحی بینی

جراحی زیبایی بینی یک عمل زیبایی صورت است که معمولاً برای بهبود ظاهر یا بازسازی بینی انجام می شود.
در حین جراحی زیبایی بینی، غضروف ها و استخوان های بینی اصلاح می شوند و یا بافتی برای بهبود جذابیت بینایی بینی اصلاح می شود.
جراحی زیبایی بینی نیز به طور مکرر برای ترمیم شکستگی های بینی انجام می شود.
وقتی از جراحی زیبایی بینی برای ترمیم شکستگی های بینی استفاده می شود، هدف این است که ظاهر بینی قبل از آسیب دیدگی را بازیابی کنیم.

 جراحی بینی در کرمان به جراحی ای گفته می شود که در طی آن عمده تمرکز پزشک جراح بر حذف ایرادات موجود در ناحیه بینی است. بنابراین در این جراحی هدف ایجاد فرم زیباتر در ناحیه بینی است. دکتر اصحاب یمین که یکی از بهترین جراح های عمل زیبایی بینی در کرمان هستند این جراحی را با جدیدترین تکنیک های روز انجام می دهند.

در عمل قوز بینی، برجستگی روی تیغه بینی برداشته می شود، لوله های بینی قرینه سازی می شوند و نیز آن که سایز کلی بینی بهبود پیدا می کند.

نمونه های از جراحی بینی که توسط دکتر اصحاب یمین انجام شده است:

قبل و بعد جراحی زیبایی بینی
قبل و بعد جراحی زیبایی بینی
نمونه جراحی بینی زیر نظر دکتر اصحاب یمین
نمونه جراحی بینی زیر نظر دکتر اصحاب یمین
جراحی بینی دکتر اصحاب یمین
جراحی بینی دکتر اصحاب یمین
جراحی بینی توسط دکتر اصحاب یمین
جراحی بینی توسط دکتر اصحاب یمین

مراحل جراحی توسط بهترین جراح بینی در کرمان

بهترین جراح بینی در کرمان تلاش می کند با رعایت اصولی استاندارد و گذر از مراحلی بهترین روند جراحی را پیش ببرد. مهم ترین این مراحل:

  • معاینات اولیه بینی افراد و آگاهی از درخواست ها و توقعات افراد نسبت به نتیجه جراحی بینی
  • تشخیص نوع بینی و انتخاب بهترین مدل بینی برای افراد
  • تعیین روز مقرر برای انجام جراحی بینی
  • تاکید بر انجام آمادگی های قبل از جراحی بینی از سوی پزشک جراح
  • انجام جراحی بینی
  • دوره نقاهت بعد از جراحی بینی
  • انجام مراقبت های بعد از عمل جراحی بینی توسط خود فرد
  • مراجعه برای برداشت تامپون داخل بینی و معاینه اولیه بعد از یک هفته بعد از جراحی بینی
  • اتمام روند نقاهت و دوره بهبودی و کاهش تورم بینی

تمامی این مراحل به طور منظم پشت سر هم طی می شود تا بهترین اتفاقات برای افراد رقم بخورد. مهم ترین توصیه ای که بهترین جراحی بینی در کرمان دارد این است که نکات مراقبتی بعد از انجام جراحی بینی انجام شود. زیرا که این مراقبت ها نقش مهمی در موفقیت نتیجه جراحی بینی دارد.

سخن آخر

در بخش های مختلفی که تدارک دیده بودیم تلاش مان بر این بود که بتوانیم مهم ترین اطلاعاتی که در ابتدای مسیر تصمیم گیری در خصوص انتخاب بهترین جراح بینی در کرمان باید داشته باشید را در اختیارتان قرار دهیم. توصیه می کنیم که برای انجام جراحی بینی عجله نکنید بلکه باید تمامی مراحل را با دقت پشت سر بگذارید تا بهترین نتیجه برایتان حاصل شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 8 میانگین: 3.6]

دکتر محمود رضا اصحاب یمین

- فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390)
- تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386)
- پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374)
- دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)


دکتر محمود رضا اصحاب یمین - فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390) - تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386) - پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374) - دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۱۴ دقیقه
تماس با پزشک