لیپوساکشن در کرمان

یکی از جراحی های که به منظور رهایی از چربی ها در برخی از نقاط بدن مورد استفاده قرار می گیرد، جراحی لیپوساکشن می باشد. این جراحی مناسب برای افرادی است که پوست با قابلیت کشسانی خوبی داشته و افتاده نمی باشد. خیلی از افرادی که به طور مادرزادی بازوهای درشت و افتاده ای دارند می نوانند برای لیفت بازو از لیپوساکشن استفاده کنند. دکتر محمودرضا اصحاب یمین لیپوساکشن در کرمان را برای متقاضیان این جراحی زیبایی-درمانی با جدیدترین تکنیک های علم پزشکی انجام می دهند.

لیپوساکشن حذف چربی بیش از حد بدن از طریق مکش با استفاده از تجهیزات جراحی خاص است. جراح پلاستیک معمولا این عمل جراحی را انجام می دهد. برای دیدن نمونه کارهای دکتر اصحاب یمین می توانید از صفحه اینستاگرام یا کانال آپارات دکتر دیدن کنید.

لیپوساکشن
لیپوساکشن

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن نوعی جراحی زیبایی است که چربی اضافی ناخواسته را برای بهبود ظاهر بدن و شکل دادن به بدن حذف می کند. لیپوساکشن ممکن است برای شکل دادن زیر چانه (غبغب)، شکم، بازوها، ران ها، ران ها و … مفید باشد. دکتر اصحاب یمین لیپوساکشن در کرمان را برای بهبود ظاهر فیزیکی افرادی که درگیر تجمع چربی در بدن هستند، استفاده می کنند.

آمادگی های قبل از انجام لیپوساکشن در کرمان

 • قبل از عمل، بیماران برای اطمینان از مناسب بودن آن ها برای انجام عمل جراحی، باید تحت آزمایش های قرار گیرند.
 • توصیه های زیر ممکن است ارائه شود.
 • افرادی که از آسپرین و داروهای ضد التهابی معمولی استفاده می کنند ، باید حداقل 2 هفته قبل از عمل ، مصرف آنها را قطع کنند.
 • ممکن است از خانم ها خواسته شود که قرص ضد بارداری را متوقف کنند.
 • از بیماران مبتلا به کم خونی ممکن است خواسته شود مکمل آهن مصرف کنند.
 • فرد نیاز به امضای فرم رضایت نامه دارد. این تأیید می کند که آن ها کاملاً از خطرات، مزایا و گزینه های احتمالی رویه آگاه هستند

روش انجام لیپوساکشن در کرمان

دستگاه لیپوساکشن و دستگاه های ویژه ای به نام کانول ها برای این جراحی استفاده می شود.

تیم جراحی قسمت هایی از بدن شما را که تحت درمان قرار می گیرد، آماده می کند.

شما بیهوشی محلی یا عمومی دریافت خواهید کرد.

از طریق یک برش پوستی کوچک، یک لوله مکش با انتهای تیز به جیب چربی وارد می شود و از طریق منطقه ای که چربی برداشته می شود، جابجا می شود.

چربی ریزش شده از طریق لوله مکش خارج می شود. یک پمپ خلاء یا یک سرنگ بزرگ عمل مکش را فراهم می کند.

برای درمان مناطق بزرگ، ممکن است چندین حفره پوست مورد نیاز باشد. جراح ممکن است به مناطقی که از جهت های مختلف درمان می شوند روبرو شود تا بتوانند بهترین شکل را انتخاب کنند. بنابراین اگر قصد انجام لیپوساکشن در کرمان را دارید به تبحر جراحی دکتر اصحاب یمین اعتماد کنید و نگران حفره های پوستی نباشید. زیرا ایشان با کمک تکنیک های نوین جراحی لیپوساکشن، تعداد حفره های مورد نیاز برای تخلیه چربی از بدن را به حداقل می رسانند.

در طول عمل جراحی، شما مقدار زیادی مایع یا خون را از دست می دهید، در موارد بسیار نادر، انتقال خون لازم باشد.

برای لیپوماتیک از بیهوشی استفاده می شود یا بی حسی؟

بیماران ممکن است قبل از عمل بیهوشی عمومی دریافت کنند، که می تواند 1 تا 4 ساعت طول بکشد.

ممکن است از اپیدورال برای معالجه در قسمت تحتانی بدن استفاده شود. در این حالت، ماده بی حسی به فضای اپیدورال اطراف دورا یا کیسه پر از مایعات در اطراف ستون فقرات تزریق می شود. این تا حدی شکم و پاها را بی حس می کند.

در هنگام انجام لیپوساکشن در نواحی بسیار کوچک ممکن است از بی حسی موضعی استفاده شود.

اگر بیمار فقط به بیهوشی موضعی احتیاج داشته باشد ، ممکن است از آن ها خواسته شود که در طول عمل بایستند تا از از بین بردن چربی مناسب اطمینان حاصل شود.

میزان تاثیر لیپوساکشن در تناسب اندام

لیپوساکشن معمولا در برداشتن ذخایر چربی در مناطق کوچک بسیار موثر است. اما در صورت عدم رعایت ورزش و رژیم غذایی ممکن است مجدد چربی در همان محل تجمع یابد. بنابراین دکتر اصحاب یمین به بیمارانی که قصد انجام لیپوساکشن در کرمان را دارند توصیه می کنند قبل از انجام جراحی حتما ورزش کنند و رژیم غذایی سالمی داشته باشند.

برخی از بهبودی های بدن در بدن معمولا پس از جراحی قابل توجه است و بهبود ممکن است برای چند هفته یا حتی ماه به عنوان تورم ادامه داشته باشد. اثرات کامل لیپوساکشن ممکن است برای چند ماه تا یک سال قابل مشاهده نباشد.

لیپوساکشن معمولا پوست را در ناحیه تحت عمل جراحی سفت نمی کند. پس از برداشتن چربی، پوست اطراف آن ممکن است تا حدودی شل شود. این ممکن است تا 6 ماه طول بکشد تا به حالت اولیه باز گردد. پوست برخی افراد بسیار انعطاف پذیر است و سریعتر از پوست افراد دیگر است.

عوارض ناشی از لیپوساکشن

لیپوساکشن یک روش جراحی با عوارض کم است و ممکن است بهبودی نسبت به لیپوماتیک کمتر باشد. لیپوساکشن اگر توسط بهترین جراح پلاستیک در محل زندگی خود با مهارت بالا انجام نشود، می تواند عوارض جانبی جدی یا نادر را ایجاد کند. بنابراین، شما باید به دقت در مورد تصمیم خود برای انجام این عمل فکر کنید. شما می توانید برای انجام لیپوساکشن در کرمان از تجریبیات و مهارت دکتر اصحاب یمین استفاده کنید. در صورت تمایل برای گرفتن وقت مشاوره از دکتر با شماره های 03432233645_09338483008 در تماس باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین جراح پلاستیک کرمان

سوالات متداول

در این بخش به مهم ترین سوالاتی که از سوی شما مخاطبین عزیز مطرح شده می پردازیم:

نتیجه گیری

لیپوساکشن باید تنها توسط پزشک انجام شود که آموزش ویژه ای در  زمینه لیپوساکشن و جراحی پوست و نحوه پاسخ به عوارض جراحی دارد.

اگر شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن هستید، لیپوساکشن جایگزین ورزش و یک رژیم متعادل نیست. در واقع، اکثر جراحان زیبایی موافقند که بهترین کاندیداهای لیپوساکشن، افراد سالم هستند که در وزن سالم یا نزدیک به آن قرار دارند اما دارای ذخایر چربی خفیف هستند که به ورزش پاسخ نمی دهند. امیدواریم این مقاله نکات مفیدی برای انجام لیپوساکشن در کرمان به شما داده باشد. علاقه مندان می توانند از طریق درج دیدگاه در کادر زیر با ما در ارتباط باشند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 2.7]

دکتر محمود رضا اصحاب یمین

- فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390)
- تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386)
- پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374)
- دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)


دکتر محمود رضا اصحاب یمین - فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1387 تا 1390) - تخصص جراحی عمومی دانشگاه علوم پزشکی (1382 تا 1386) - پزشکی عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی (1367 تا 1374) - دوره فلوشیپ آموزشی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کرمان (1395 تا 1396)

2 thoughts on “لیپوساکشن در کرمان

  • دکتر محمودرضا اصحاب یمین - سپتامبر 21, 2022 در 5:05 ق.ظ

   سلام لطفا برای مشاوره و هزینه ها با مطب یا شماره 09338483008 در تماس باشید.

   پاسخ

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۸ دقیقه
تماس با پزشک